HAKKIMIZDA

geri dönüşüm
tuha residans

İnan Plastik 1985 yılında Ali İNAN tarafından Kayseri'de kuruldu. Ürün portföyünde ŞİŞİRME ELTEKS ,TAMPON GRANÜL, MOBLEN GRANÜL, F2 ŞEFFAF GRANÜL ,F12 RENKLİ-SİYAH GRANÜL ,KASA ELTEKSİ ,P100 GRANÜL ,NAYLON GRANÜL ,ABS GRANÜL , baza ürünleri, koruyucular, köşebentler, mobilya ayakları, modüler ürünler ve diğer ürünleri kendi markasıyla üretmekte ve kendi özgün markalarını kullanmaktadır.

Türkiyenin ihtiyaçları dogrultusunda Gelişen Teknoloji ile geri dönüşÜmün önem kazanması ve bu alanda eksiklikleri gören İNAN PLASTİK ; 2015 yılında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından aldığı onay ile plastik geri dönüşüm alanına girmiştir. Son teknolojik makinalarla bu alandaki faaliyetlerine hız veren firmamız doğa ve çevrenin korunması yanında ülke ekonomisine katkıları ile atılımlarına devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz arasında plastik geri kazanım, granül, çapak üretimleri bulunmaktadır. Fabrika ve çevre plastik atıkları toplanarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığının talimat ve yönetmeliklerine uygun olarak hammadde haline getirilmektedir.

İnan Plastik Hacılar organize sanayi bölgesinde 2000 metre kare kapalı alanda son teknoloji ile üretim yapmaktadır.

İnan Plastik olarak firmalara fason çekim ,üretim ve çapak alımı yapmaktayız.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını toptan olarak yapmaktadır. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.